Ubytování pro studenty

Pro účastníky z řad studentů je zajištěno ubytování na vysokoškolských kolejích ZČU   Bolevecká 30-32 ve dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením pro dva pokoje (v tzv. buňkách) .

Ubytovat se je možné na jednu či dvě noci (10. a 11. dubna), ovšem až od 14 hodin. 

Cena ubytování: 270,- Kč/noc

V případě zájmu o ubytování na vysokoškolských kolejích je nutné vyplnit přihlášku a odeslat ji nejpozději do 22. března na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Ubytování pro členy komise

Akademičtí pracovníci se mohou ubytovat v hotelových dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI na vysokoškolských kolejích ZČU  Bolevecká 30-32. Při obsazení pokoje dvěma osobami je účtována cena 270,- Kč/osoba/noc, za jednolůžkový pokoj zaplatíte 710,- Kč/noc.

Ubytovat se je možné na jednu či dvě noci (10. a 11. dubna).

 

V případě zájmu o ubytování na vysokoškolských kolejích je nutné vyplnit přihlášku a odeslat ji nejpozději do 22. března na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud by Vám ubytování nevyhovovalo, můžete si individuálně rezervovat některý z plzeňských hotelů (např. Hotel Plzeň, Rango, Central, Marriott, Irida atd.).

Kudy ke kolejím?

Z Hlavního nádraží ČD:

Na tramvajové zastávce Hl. nádr. ČD, Sirková nastupte na tramvaj č. 1 (směr Bolevec), vystupte na zastávce Lék. fakulta, Lidická, následně pěšky 200 m ulicí Bolevecká.

 

Z Centrálního autobusového nádraží:

Na tramvajové zastávce CAN, Skvrňanská nastupte do tramvaje č. 2 (směr Světovar), na druhé zastávce (V Sadech Pětatřicátníků) přestupte na tramvaj č. 4 (směr Košutka)  nebo č. 1 (směr Bolevec). Z tramvaje č. 4 vystupte na zastávce Pod Záhorskem, následně se vydejte pěšky 300 m ulicí Bolevecká. Z tramvaje č. 1 můžete vystoupit o jednu zastávku později (Lék. fakulta, Lidická), abyste nemuseli jít do kopce :-)

 

Od budovy Západočeského muzea:

Ze zastávky Muzeum umístěné přímo před budovou Západočeského muzea Vás ke kolejím odvezou autobusy č. 33 a 34 (směr Košutka, Krašovská). Z obou autobusů vystupte na zastávce Lék. fakulta, Lochotín.

 mapa